Главная > Все новости > Анонсы > “2024 рік буде мирним“: учасник “Битви екстрасенсів“ передрік закінчення війни

“2024 рік буде мирним“: учасник “Битви екстрасенсів“ передрік закінчення війни

Коли закінчиться війна в Україні? Це найголовніше питання, яке цікавить кожного українця. І вони будуть раді дізнатися, що екстрасенс, учасник міжнародної “Битви екстрасенсів” зробив дуже оптимістичну заяву.

Коли в Україні скінчиться війна?

Екстрасенс Дмитро Дульський, провідний експерт програми СТБ “Слідство ведуть екстрасенси” зазначив, що він упевнений, що наша країна має всі шанси перемогти в цій війні до кінця 2023 року. При цьому експерт зазначає, що це не означає, що військові дії повністю припиняться. За його прошарками, у деяких районах країни все ще будуть невеликі ділянки зіткнення з ворогом.

Є шанс, що цього року окупанти капітулують і попросять миру, оскільки вони не мають достатньо ресурсів для продовження бойових дій.

“Більше того, ми навіть можемо схилити їх до капітуляції, виведення військ. Тобто у нас цього року будуть великі шанси. Я бачу, що 2024 рік буде мирним для нас. У цей час ми повинні поставити жирну крапку з росіянами”, – зазначив екстрасенс.

Було зроблено вже дуже багато пророкувань, але по-справжньому вірити треба лише у ЗСУ, донатити і всіма засобами наближати нашу перемогу.

Нагадаємо, екстрасенс Роман Шептицький зробив свій прогноз про успіхи ЗСУ, смерть Путіна та закінчення війни.

Источник