Главная > Все новости > «Айнтрахт» – «Фрайбург»: «Орли» проти «Грифонів»

«Айнтрахт» – «Фрайбург»: «Орли» проти «Грифонів»

В рамках двадцять восьмого туру Бундесліги нас очікує «Пташине дербі». «Орли» із Франкфурта спробують нарешті поживитися очками вдома проти «Грифонів» із Фрайбурга.

Бідолашний «Айнтрахт» ніяк не може нарешті почати перемагати. Команда Аді Гюттера до вимушеної перерви спочатку зазнала фіаско 0:4 від «Байєра», а потім вдома була розбита «Базелем» 0:3 за порожніх трибун у 1/8 фіналу Ліги Європи. І от вже після двох місяців без футболу нічого не змінилось: «Орли» поступилися на «Коммерцбанк-Арені» 1:3 «Боруссії» Менхенгладбах, а цими вихідними були розбиті на «Альянц Арені» 2:5 від «Баварії». Якщо так буде тривати й далі, то франкфуртці ризикують залізти в зону перехідних матчів, від яких їх віддаляє усього чотири бали.

«Фрайбург» після перерви взяв на себе роль своєрідного Робін Гуда. Спочатку «Грифони» відібрали очки у «РБ Лейпциг» (1:1), а потім подарували їх «Вердеру» (0:1). Турнірна ситуація для колективу Крістана Штрайха досі сприятлива – його команда претендує на шосту сходинку разом із цілою когортою конкурентів. Через це кожен матч для «Чорно-білих» надзвичайно принциповий. На «Грифонів» очікує сьогодні непростий виїзд до кризового «Айнтрахта», де цілком до снаги поборотися за очки. Потім на вихідних вдома серйозний іспит у вигляді міцного нині «Байєра». Ротація та тактичні зміни мають бути – зі слів прогнозистів редакції bookmaker ratings.

Ніби вже й «Айнтрахту» час вигравати, але з іншого боку не такий простий «Фрайбург», як здається. «Айнтрахт» провів цього сезону тринадцять зустрічей вдома, де вісім разів був «верх» по кутовим (10 і більше).