Главная > Все новости > Близько 10 тисяч киян та гостей міста відвідали загальноміський шкільний ярмарок на Хрещатику

Близько 10 тисяч киян та гостей міста відвідали загальноміський шкільний ярмарок на Хрещатику

Загальноміський шкільний ярмарок, який відбувся на Хрещатику 17-18 серпня 2019 року, за оцінкою організаторів, відвідало близько 10 тисяч киян та гостей міста. Про це повідомили у КП «Міський магазин».

«Асортимент шкільної продукції на ярмарку відповідав зазначеним потребам для збору дитини до школи. Батьки, не витрачаючи багато часу на пошуки одягу та канцелярії у магазинах, мали нагоду купити все в одному місці – на шкільному ярмарку. Вважаю, що ярмарок із покладеним на нього завданням впорався на всі 100%», – розповів Андрій Андрущенко, директор КП «Міський магазин».

Задля того, щоб кияни мали змогу придбати все необхідне для початку навчального року, КП «Міський магазин», як організатор, залучив до участі в шкільному ярмарку понад 60 безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів з Київської, Одеської, Полтавської, Львівської, Черкаської, Тернопільської, Херсонської та Дніпропетровської областей.

«Особливістю ярмарку є те, що це соціальний проект. За рахунок залучення безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів ціни на вказані групи товарів були на 15-20% нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі. Крім того, КП «Міський магазин» під час шкільного ярмарку організував благодійну допомогу для дітей із багатодітних сімей та переселенців із зони АТО», – зазначив Андрій Андрущенко.

А також закцентував увагу киян на тому, що в наступному році залучить до участі в ярмарку ще більше виробників взуття, спортивних костюмів та дитячого ділового одягу, адже попит у містян, саме до цих товарів, був великий.

Та наголосив на тому, що це не простий ярмарок, на якому можна придбати все необхідне приладдя для навчального року, а ще й свято для майбутніх першачків та для тих діток, які є вже школярами.

«Це фестиваль оптимістичного сприйняття школи. Тому КП «Міський магазин» доклав багато зусиль, щоб дітки разом зі своїми батьки мали можливість приємно шопінгувати і відпочити після цього. Були веселі конкурси та вікторини, ігри з аніматорами, подарунки від партнерів, зона пересувного атракціону», – резюмував директор КП «Міський магазин» Андрій Андрущенко.

Довідково.

На шкільному ярмарку-2019 був представлений великий асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, розумні гаджети, книжки, зошити, яскраві обкладинки, суперручки, різноманітні ігри та багато інших цікавих і необхідних аксесуарів. Тобто все для того, щоб зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним.

Джерело