Главная > Все новости > Близько 100 українців з Балі та Катару розмістили на обсервацію у київському готелі «Козацький»

Близько 100 українців з Балі та Катару розмістили на обсервацію у київському готелі «Козацький»

Українці зобов’язані пройти обсервацію протягом 14 днів.

Близько 100 українців з Балі (Індонезія), які на вихідних прибули в Україну, розмістили на обсервацію у Києві в готелі «Козацький».

Про це повідомила речниця міністра оборони Світлана Павловська. «Сьогодні о 6:00 державне підприємство Міністерства оборони України «Готель «Козацький», що у Києві, розмістив 100 осіб, які прибули з Балі та Катару», — розповіла вона.

Речниця Міноборони нагадала, що на виконання вимоги президента України з метою убезпечення розповсюдження епідемії всі, хто прибуває до країни, повинні пройти обсервацію протягом 14 днів.

До готелю «Козацький» звернулась місцева влада з проханням надати допомогу у вирішенні даного питання.


«Три автобуси у супроводі автомобілів поліції доставили прибулих до місця проведення обсервації. Деякі з поселених не погодились з необхідністю дотримання визначених заходів перестороги. На них складено адміністративні протоколи», — зазначила Павловська.

За її словами, готель «Козацький» 20 днів знаходився на карантині і був практично законсервований.

Зараз весь персонал готелю на місці. Всі працюють у захисних костюмах.

Прибулі з Балі та Катару українці повинні дотримуватись режиму і знаходитись у номерах. Їжа буде їм надаватися до номерів.

«Зараз відновлюються усі функції готелю щодо забезпечення всім необхідним тих, хто буде перебувати в обсервації. Вирішується питання відновлення високошвидкісного Інтернету. Крім того, очікується ще одна група українців, які проходитимуть обсервацію у даному готелі Міністерства оборони», — додала речниця відомства.

Джерело: https://www.unian.ua/