Главная > Все новости > Анонсы > Чому кішка лягає на живіт чи груди людини: розкрито головну причину

Чому кішка лягає на живіт чи груди людини: розкрито головну причину

Часто буває, що кішка лягає людині на груди чи живіт. Це може бути як її господар, так і зовсім нова людина, яка вперше прийшла до вас у будинок. Вчені розповіли, чому тварина поводиться таким чином.

Чому кішка лягає на живіт чи груди людини?

Якщо це сталося, то тварина вам довіряє. На якомусь внутрішньому тваринному інстинкті вихованець розуміє, що саме ця людина не завдасть їй шкоди. Тому не дивуйтеся, якщо ваш Мурзік сів на живіт новій людині в домі.

За словами вчених, кішка лягає на груди або живіт людини, оскільки її заспокоює і навіть заколисує биття серця та плавний рух живота при вдиху та видиху. Така поведінка відбувається інстинктивно у кішок, то вони згадують своє дитинство, коли засинати, притулившись до мами, братам і сестрам було звичкою.

Якщо тварина лягає на вас, значить хоче зблизитися, а також помітити улюблену істоту, адже таким чином на одязі та тілі людини залишається запах тварини.

Кіт і кішка не на кожного лягають так. Їм потрібно повністю довіряти цій людині, бути до неї розташованою. А тому, можна сказати, що лягаючи на груди або на живіт, тварина висловлює своє кохання.

Важливо цінувати ці моменти та намагатися зберегти прихильність та звичку. Якщо вам потрібно підвестися, не потрібно скидати тварину з себе або різко підніматися. Ніжним погладжуванням розбудіть улюбленця, поговоріть з ним, пояснивши, що вам потрібно встати (звичайно ж, вихованець не зрозуміє слів, але відреагує на м’який люблячий голос), якщо кішка не йде сама, акуратно піднійміть її на руки, встаньте, і покладіть на те ж місце на кріслі, дивані чи ліжку.

Нагадаємо, ми розповідали чому кішка мне людину лапами. Названо топ-6 характерних причин.

Источник