Главная > Все новости > Cтудентський турнір з інтелектуальних ігор «STIG – 2018»

Cтудентський турнір з інтелектуальних ігор «STIG – 2018»

14 листопада 2018 року, другий рік поспіль, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації проведено студентський турнір з інтелектуальних ігор «STIG» серед команд вищих навчальних закладів, розташованих на території Шевченківського району м. Києва. Захід проводився в рамках відзначення Дня студента, у соціальному партнерстві з коледжем економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК». Організатори турніру ставили за мету підтримати обдаровану молодь, розвинути її творчі здібності, а також згуртувати студентів різних навчальних закладів у єдиному Шевченківському просторі.
Якщо у минулому році на перший турнір завітали вісім команд, то у цьогорічному турнірі взяли участь тринадцять команд молодих інтелектуалів з Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою «Ентузіасти» та «Зіркові метелики»; політико-правового коледжу АЛСКО «Жаба і гадюка» (переможці «STIG – 2017»); Академії адвокатури України «Ad gloriam»; Київського індустріального коледжу «КІнК КНУБА»; коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ «Студенти КІСІТ КНЕУ»; Першого Київського медичного коледжу «Завжди здорові»; Київського професійно-педагогічного коледжу імені А. Макаренка «Колежани»; Київського коледжу зв’язку «NOKIA» та «19 – gg00K»; коледжу економіки, права та інформаційних технологій «КРОК» «Кульбабки», коледжу Київського Національного університету технологій та дизайну «Музи». Випробувати свої інтелектуальні здібності у студентському колі була запрошена також команда лідерів шкільного самоврядування Шевченківського району «Шарм».
Запеклий «мозковий штурм» тривав три раунди по п’ятнадцять запитань у кожному, що вимагали логічного мислення, загальної ерудиції, а також системних знань з вітчизняної та зарубіжної історії і літератури. Але, щоб приймати злагоджені рішення, потрібні були не тільки знання, а й зіграна команда, позитивні комунікації учасників. З цим шевченківські «інтелектуали» впоралися на відмінно. За успіх змагалися до останнього запитання.
Яскрава, запекла боротьба закінчилась впевненим успіхом команди Першого Київського медичного коледжу «Завжди здорові» із сумою у 32 бали. Друге та третє місце посіли команди «Жаба і гадюка» та «Зіркові метелики» із 27 балами кожна. Решта команд отримали такий рейтинг: «Музи» — 25 балів, «19 – gg00K» — 24,5 бали, «КІнК КНУБА» — 24 бали, «Колежани» — 23 бали, «Студенти КІСІТ КНЕУ» — 22,5 бали, «Шарм» — 21,5 бали, «NOKIA» — 20,5 балів, «Ad gloriam» і «Ентузіасти» —  по 19,5 балів, «Кульбабки» -17 балів.
Керівник апарату Шевченківської РДА Царан Віталій Павлович, директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» Сумбаєва Л.П., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської РДА Шевцова Ю.М., директор центру розвитку кар’єри Університету економіки та права «КРОК» Карлов О.Ф., а також партнери заходу – Ощадбанк та Київський БКК, привітали і відзначили заохочувальними та смачними подарунками всіх учасників турніру «STIG»!
Попереду переможців та призерів змагань чекає приємна процедура -вручення головних нагород від керівництва Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації під час підведення підсумків молодіжного та спортивного року!