Главная > Все новости > Держслужбовці Шевченківського району – золоті призери міської профспілкової спартакіади

14 листопада в Колонній залі КМДА урочисто привітали переможців VII Спартакіади серед команд Об’єднання первинних профспілкових організацій Київради та КМДА «Праця і спорт ведуть до висот». Близько 500 осіб з 32 організацій взяли участь у змаганнях з 6-ти видів спорту – настільного тенісу, волейболу, футболу, кульової стрільби, шашок, шахів. Найкращий командний результат в цьому році показав Шевченківський район – І місце. За всіма видами змагань перемогу в особистому заліку вибороли 24 особи, у командних заліках – представники 18 організацій. Серед них – як керівники організацій, так і рядові спеціалісти. А для залучення і їхніх сімей до активного способу життя в листопаді відбувся «Фестиваль сімейного спорту», в якому взяло участь 84 учасники з 15 профспілкових об’єднань. За підсумками всіх спортивних естафет друге місце виборола родина Гарбарчук від ППО Фінансового управління Шевченківського району.
Нагадаємо, що Спартакіаду серед команд Об’єднання первинних профспілкових організацій Київради та КМДА було започатковано у 2005 році. І щороку кількість її учасників невпинно зростає.