Главная > Все новости > Для будівництва ТРЦ на Лукьянівці позичили 140 млн грн

Для будівництва ТРЦ на Лукьянівці позичили 140 млн грн

Девелоперська компанія Arricano Real Estate PLC, яка споруджує новий торговельно-розважальний центр на Лукьянівці, уклала кредитний договір з “Райффайзен Банком Аваль” на 140 млн грн, які будуть використані для часткового фінансування будівництва ТРЦLukianivka-Mall.

Про це повідомляє сайт RAU з посиланням на прес-службу компанії.

— Lukianivka – наш пріоритетний проект і ми планомірно і послідовно рухаємося до його реалізації. Нам приємно усвідомлювати, що найбільші фінансові установи та банки впевнені в надійності співпраці з Arricano і готові фінансувати якісні проекти, – прокоментував CEO Arricano Михайло Меркулов.

За його словами, масштабні угоди між девелоперами та банками в цьому році – це яскравий сигнал для міжнародних інвесторів, який свідчить про розвиток та перспективи сектору комерційної нерухомості в Україні.

Умови кредитного договору передбачають нарахування 20,55% річних, кредитна лінія має термін погашення до 31 грудня 2023 року. До першої виплати коштів кредит уже забезпечений іпотекою ТРК City Mall у Запоріжжі, що належить групі компаній Arricano.

Раніше в Arricano повідомляли про намір відкрити ТРЦ Lukianivka біля однойменної станції метро в Києві вже у 2020 році. Згідно з проектом будівництва, орендна площа торгово-розважального центру складатиме близько 47 000 кв. м.

Довідка. Компанія Arrіcano – один з найбільших девелоперів та мережевих операторів ТРК в Україні. Володіє найбільшим портфоліо реалізованих проектів, загальна орендна площа яких становить більше 212 000 кв. м. У Києві компанії належать – ТРЦ “РайON” та “Проспект”.


vechirniykiev.com.ua/