Главная > Все новости > Анонсы > До реалізації програми «Безпечна столиця» долучаться Управління стратегічних розслідувань та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

До реалізації програми «Безпечна столиця» долучаться Управління стратегічних розслідувань та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Київська міська рада включила до співвиконавців програми «Безпечна столиця» на 2019-2021 роки Управління стратегічних розслідувань в місті Києві Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, а також Київський науково-дослідний інститут судових експертиз. Рішення підтримали 76 депутатів Київради. Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

«Безпечна столиця» та підтримка правоохоронних органів, яка передбачена Програмою, відіграють важливу роль у протидії злочинності та сприяють публічній безпеці загалом. А це і є одним з головних завдань міської влади», – розказав Дмитро Загуменний.

Рішенням також передбачене придбання для Київського науково-дослідного інституту судових експертиз хроматографа з генераторами вартістю 1500,0 тис. грн та додаткове фінансування Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області у сумі 5000,0 тис. грн.

Дмитро Загуменний пояснив, що додаткового фінансування у 2020 році зазначене рішення не потребує – гроші перерозподілять всередині Програми.

Основними завданнями Управління стратегічних розслідувань, яке долучається до реалізації «Безпечної столиці» є виявлення, припинення та попередження незаконної діяльності суспільно небезпечних організованих груп і злочинних організацій, а також реалізація заходів, спрямованих на координацію діяльності підрозділів поліції у сфері боротьби з тероризмом.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз є однією з провідних судово-експертних установ. Інститут забезпечує на високому науково-методичному рівні діяльність судів усіх рівнів, слідчих органів МВС України, Служби безпеки України, органів прокуратури, митних органів та інших відомств, за завданнями яких виконується весь спектр криміналістичних, традиційних і нових видів судових експертиз.

Нагадаємо, що Міська цільова програма «Безпечна столиця» на 2019-2021 роки, розроблена апаратом КМДА, спрямована на посилення та удосконалення заходів профілактики та протидії злочинності у столиці. Реалізація Програми допомагає скоротити кількість злочинів проти життя та здоров’я киян, підвищити рівень розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, забезпечити на належному рівні публічну безпеку та порядок.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *