Главная > Все новости > Анонсы > Досвідчені городники назвали краще добриво для огірків: будуть рости хрусткими та соковитими

Досвідчені городники назвали краще добриво для огірків: будуть рости хрусткими та соковитими

Огірки будуть рости хрусткими та соковитими, якщо правильно їх посадити, а також забезпечити їм правильний догляд. Досвідчені городники назвали найкраще добриво для цих овочів.

Як садити огірки

Перед висаджуванням ґрунт бажано підживити перегноєм. Оптимально робити грядки на відстані 95 см, залишаючи між кущами відстань приблизно 70 см. Справа в тому, що їм потрібно добре провітрювання. А в загущених посадках житимуть шкідники.

Грядки перед висадкою слід рясно полити теплою водою і покласти в лунки по столовій ложці попелу і лушпиння цибулі. Це допоможе наситити ґрунт калієм. Рослини зможуть протистояти захворюванням та витримувати коливання температури.

Як удобрити огірки

Через 7-10 днів після посадки огірки добре можна полити спеціальним розчином. Для цього потрібно взяти два 10-літрові відра. Одне слід заповнити наполовину кропивою і залити водою. Залиште її бродити на протязі кількох днів.

Друге відро заповніть курячим послідом і на 1/3 і долийте води. Також потрібно залишити розчин.

Готові добрива використовують так: у 10 літрах води розводять по 0,5 л настоїв кропиви та посліду. Поливайте вказаним розчином огірки по 0,5 літра під кожен кущ.

Як поливати огірки

Огіркові подобається полив, але не постійно сирий грунт, тому що коріння почне гнити. Потрібно поливати овочі теплою, а не крижаною водою, щоб вони були солодкими, а не гіркими. Аналогічна проблема виникне і за недостатнього поливу. Бажано при поливі не мочити кущі, щоб не з’явився грибок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посадити між кущами з огірками – деякі культури стануть для них найкращими сусідами.

Источник