Главная > Все новости > Анонсы > Доволі скромно: Ірина Федишин показала кімнату своїх синів у їхньому будинку у Львові

Доволі скромно: Ірина Федишин показала кімнату своїх синів у їхньому будинку у Львові

Ірина Федишин похвалилася, як її діти самостійно наводять лад у своїй кімнаті. Два сини зірки ділять один невеликий простір.

Українська співачка Ірина Федишин живе у Львові, де має власне житло. У будинку зірки просторий хол, де вона зазвичай ставить гарну пухнасту ялинку, і дзеркала на стінах візуально розширяють простір. Але, мабуть, місця всім не вистачає, бо сини зірки мешкають разом у невеликій кімнаті.

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз у Чистий Четвер, який передує святу Великодня, українська співачка опублікувала відео, показавши як її хлопчики – 11-річний Юрій та 7-річний Олег активно наводять лад. Артистка натякнула на те, що її діти роблять це з власної ініціативи. Діти прибирають ретельно, протираючи пил із кожної полички, акуратно складаючи речі та іграшки.

“Скоро Великдень. У хлопців генеральне прибирання”, – зазначила зіркова матуся.

На фото можна побачити, що у дітей місця не багато, але речей більш ніж достатньо. У крихітній кімнаті стоїть велике двоярусне ліжко, яке впирається в полички, на яких можна побачити рамки з фотографіями, різні статуетки та дрібниці. Незважаючи на невеликий розмір, у кімнаті навіть знайшлося місце шведський стінці для фізичних вправ.

Нагадаємо, схудла Ірина Федишин показала нове фото і зізналася, скільки заробила для ЗСУ.

Источник