Главная > Все новости > Фірмі Віктора Пилипишина дадуть оформити землевідвід у Києві: для чого

Фірмі Віктора Пилипишина дадуть оформити землевідвід у Києві: для чого

Колишній народний депутат має інтереси на ринку нерухомості. 

19 серпня на сайті міськради Києва був зареєстрований проєкт рішення щодо землевідводу ділянки по вул. Туполєва, 12.

Київська влада планує надати «СТОЛИЧНІЙ ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНІЙ КОМПАНІЇ» дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ділянки 25,6052 га в оренду. Згідно з проєктним призначенням землю використають для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного, торговельного комплексу з наземними і підземними паркінгами.

Нагадаємо, що у цьому районі продовжується будівництво житлового кварталу Файна Таун у столичному мікрорайоні Нивки. За інформацією сайту Lun, вже здано 73 будинки. Зараз на різних стадіях побудови знаходяться 26 будинків.

Відомо, що у грудні 2016 року міська рада Києва передала в оренду фірмі «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» ділянки «Київської овочевої фабрики» на вул. Академіка Туполєва, 12. Ця компанія виступає замовником будівництва, а генпідрядником є фірма «КАНБУД».

Майбутні квартири покупають за інвестиційним договором. Це попередній договір купівлі-продажу.

У 2017 році ЗМІ писали, що житловий квартал буде побудований на місці виставкового центру КиївЕкспоПлаза. Він розміститься на ділянці в 39,2 га між вулицями Салютна, Щербаківська, Естонська та Туполєва в районі метро Нивки. Загальна площа квартир складе понад 320 тис. кв. м.

ЩО ВІДОМО ПРО ЗАМОВНИКА БУДІВНИЦТВА

За інформацією аналітичної платформи YouControl, «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» була зареєстрована більше шести років тому у Києві.

Керівником вказаний Микола Цай, а засновником – кіпрський офшор GABBRO LIMITED. За даними YouControl, компанія входить до сфери впливу колишнього нардепа, екс-голови Шевченківської РДА у Києві Віктора Пилипишина. Разом із зятем, депутатом Київської міськради Костянтином Яловим вони контролюють діяльність компаній аграрного та будівельного секторів та  займаються нерухомістю. Ключові компанії з їх сфери впливу: комбінат «Тепличний», «Украфлора», «Украфлора-Вінниця», «Стоік-Плюс», торговий дім «Мегаполіс» та ін.

Крім торгівельної марки «Файна таун», за фірмою екс-нардепа зареєстрована марка «Живий квартал».

Дізнатися про те, як пов’язані Пилипишин та завод «Імпульс» з Сєвєродонецька з орендою землі в Києві можна за посиланням.

Олена Скобцева