Главная > Все новости > Анонсы > Грошова допомога: українці з дітьми можуть отримати по 6600 грн від ЮНІСЕФ

Грошова допомога: українці з дітьми можуть отримати по 6600 грн від ЮНІСЕФ

Українці можуть отримати по 6600 грн від міжнародної організації ЮНІСЕФ Спільно. Йдеться про фінансову підтримку сімей з дітьми, які постраждали внаслідок повномасштабної війни.

Торік виплати одержали 200 тисяч багатодітних українських сімей. Більшості з них надали 33 000 грн. Так, на кожного члена сім’ї (максимум – 5 осіб) передбачено по 2200 грн на місяць протягом трьох місяців.

На гарячій лінії ЮНІСЕФ Спільно повідомили деталі програми, що діє на території нашої країни.

“Ми допомагаємо багатодітним сім’ям, які мають трьох і більше дітей віком до 18 років або принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років за умови, що ця сім’я не отримувала іншої міжнародної допомоги після 24 лютого 2022 року”, – пояснили представники організації.

Наголошено, що самостійну реєстрацію на виплати від ЮНІСЕФ відкрили 31 березня 2022 року. Заявки приймали до 14 серпня. Наразі фонд виплачує допомогу тим українцям, які встигли зареєструватися.

Організація перевіряє дані, надані українцями минулого року. Таким чином, тим, хто подавав заявки, але ще не отримав виплат, мають нарахувати кошти на рахунок, вказаний під час реєстрації.

Організатори після верифікації інформації нарахують виплати тим українцям, які підпадають під критерії надання матеріальної допомоги.

Після переказу надходить SMS для підтвердження отримання платежу. ЮНІСЕФ Спільно надсилає повідомлення з короткого номера 4224. Номер рахунку у форматі IBAN та ідентифікаційний код мають належати одній людині, яка у заявці вказала себе як голову сім’ї. Помилки у цих даних можуть призвести до затримки виплат.

Раніше повідомлялося, що українці можуть одержати від 10 000 до 35 000 доларів: заявки приймають до 24 липня.

Источник