Главная > Все новости > Анонсы > Інформація щодо розвитку сфери побутового обслуговування населення за рік

Інформація щодо розвитку сфери побутового обслуговування населення за рік

Напередодні відзначення професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація висловлює глибоку шану працівникам сфери побутових послуг, що самовіддано працюють на  підприємствах району.

На території Шевченківського району м. Києва, на потачок 2021 року у сфері побуту працює 4367 чоловік, надають послуги 670 підприємств побутового обслуговування населення, серед них слід відзначити особливо соціально-необхідні послуги, як то:

  • 75 об’єктів з надання послуг з ремонту взуття;
  • 70 ательє з індивідуального пошиття та ремонту одягу;
  • 118 майстерень з ремонту теле-, відеоапаратури, комп’ютерів та складної побутової техніки, годинників та виробів з дорогоцінних металів;
  • 224 салони краси та перукарень та інш.

Самовіддано працює на задоволення потреб населення у побутових послугах трудовий колектив ТОВ «Будинок побуту «Столичний» (вул. С.Петлюри, 28).

З метою запровадження передового досвіду Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією вживаються заходи сприяння і  підтримки діяльності підприємств сфери побуту, створення на їх базі сучасних підприємств європейського рівня, які відповідають вимогам споживачів. В результаті роботи у цьому напрямку в районі діє значна кількість підприємств такого рівня – це салони перукарських послуг, сервісні центри по обслуговуванню побутової техніки та інш.

На виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 23.06.2011 № 1043 «Про міський конкурс – огляд суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у м. Києві» та з метою підвищення якості і культури побутового обслуговування, вивчення та розповсюдження позитивного досвіду роботи з надання побутових послуг населенню Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією щорічно проводяться районні конкурси-огляди суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового.

Так, за результатами роботи у 2020 році на підставі аналізу отриманих результативних показників та оцінки діяльності учасників районного конкурсу-огляду комісія присвоїла звання “Зразковий у Шевченківському районі”, про що було видано розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 19.11.2020 № 599 «Про присвоєння звання зразкового у Шевченківському районі м.Києва суб’єктам господарювання сфери побутового обслуговування» ТОВ  «Будинок побуту «Столичний» (вул. С.Петлюри, 28).

Одним   із  основних  завдань  Шевченківської   районної   в   місті   Києві державної адміністрації є реалізація державної політики, спрямованої на організацію та розвиток сфери побутового обслуговування населення на основі використання ринкових механізмів господарювання, здійснення заходів щодо вдосконалення побутового обслуговування населення.

З нагоди вашого професійного свята Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація щиро вітає вас із Днем працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Від усієї душі бажаємо здоров’я, натхнення в праці, щастя, любові і добра!

Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, надійні партнери, а результати вашої нелегкої праці оцінюють за найвищими показниками лише задоволені та вдячні споживачі.