Інспектори з паркування почали евакуацію авто з вулиць столиці

У столиці працівники інспекції з паркування Департаменту транспортної інфраструктури почали здійснювати самостійне затримання (евакуацію) автомобілів, розташування яких  перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. – Інспектори виносять постанову у справі про адміністративне правопорушення правил зупинки та стоянки. Після цього авто евакуйовують. Якщо це єдиний метод навчити … Читати далі Інспектори з паркування почали евакуацію авто з вулиць столиці