Главная > Все новости > Анонсы > Італійський боб – наймодніша стрижка 2023 року: підійде жінкам з тонким волоссям

Італійський боб – наймодніша стрижка 2023 року: підійде жінкам з тонким волоссям

Італійський боб прийшов на зміну французькому, який був у тренді минулого сезону. Навесні та влітку на піку популярності – наймодніша стрижка 2023 року. Вона ідеально підійде жінкам з тонким волоссям.

Британський стиліст Холлі Роуз Кларк назвав головну відмінність італійського боба від французького – більша довжина волосся, яка перевищує лінію щелепи. Це більш універсальна, пружна та чуттєва зачіска, вона дає більше можливостей для укладання.

Італійський боб має внутрішні шари, щоб локони виглядали максимально пишно. Але при цьому передбачено рівний зріз волосся – без філірування. Така стрижка відмінно виглядає як на густому, так і на тонкому волоссі.

Така стрижка дозволяє за необхідності зібрати всі пасма у хвіст. Це коротка зачіска, яку можна змінювати залежно від настрою. В один день можна буде просто висушити голову феном і витягнути волосся на круглий гребінець. Можна використовувати праску.

Для створення святкового образу часто використовуються бігуді чи плойку. Італійський боб можна укласти на прямий, бічний або косий проділ – і щоразу виглядати по-новому.

Роуз Кларк закликав експериментувати із напрямом кінчиків волосся. Їх можна завивати всередину або назовні, щоб створити суворий або грайливий look.

“Ми спостерігаємо перехід від гладкого паризького боба до більш довгого багатошарового і грайливішого італійського бобу, який бачили на червоній доріжці на церемонії вручення нагород SAG Awards… Довжина французького боба – до щелепи з дуже легкими непомітними поверхневими шарами. Італійський боб довший, м’який, і це об’ємна зачіска з быльшими можливостями укладання”, – зазначив б’юті-експерт.

Стиліст наголосив, що італійський боб підійде любителькам коротких стрижок, які хочуть іноді доповнювати їх кінськими хвостами, шиньйонами, французьким твістом. Це цілком можна зробити з цією зачіскою, на відміну від коротших.

Нагадаємо, раніше були названі дві найкращі стрижки для жінок віком від 40 років.

Источник