Главная > Все новости > Анонсы > Кияни можуть взяти участь у конкурсі на отримання грантів Київського міського голови у галузі освіти

Кияни можуть взяти участь у конкурсі на отримання грантів Київського міського голови у галузі освіти

Щорічний загальноміський конкурс проєктів на отримання грантів Київського міського голови у галузі освіти у 2020 році стартує 21 серпня. Про це повідомили у Департаменті освіти і науки.

Учасники можуть подати свої проєкти за напрямами:

  • «Заклад з ідеєю» (проєкти «Інноваційні практики розвитку закладів освіти», «Комфорт та безпека у закладах освіти»);
  • «Новий освітній простір» (проєкти «Сучасне інклюзивне освітнє середовище», «STEM – освіта: джерело знань»).

Прийом заявок на конкурс триватиме з 21 серпня до 18 вересня 2020 року. Наразі потенційні учасники можуть оформити свої ідеї та зібрати необхідні для участі документи.

Розгляд заявок від учасників конкурсу, проведення презентації – публічного захисту учасників за напрямами «Заклад з ідеєю» та «Новий освітній простір» відбудеться не пізніше 5 жовтня 2020 року, про що буде повідомлено додатково.

За напрямом «Новий освітній простір»:

Грант Київського міського голови у галузі освіти призначається комунальному закладу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти територіальної громади міста Києва та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з бюджету міста Києва, за створення інтер’єру закладів освіти привабливим, комфортним для навчання; сучасних умов для навчання, розвитку та спілкування; архітектурної доступності, умов для інклюзивного навчання та багатофункціонального середовища на розроблення і реалізацію проєктів, що мають: освітній, соціально-культурний характер; реалізацію концепції навчання впродовж життя.

За напрямом «Заклад з ідеєю»:

Грант Київського міського голови у галузі освіти призначається комунальному закладу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти територіальної громади міста Києва та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з бюджету міста Києва, за інноваційний підхід до управлінської діяльності, розробку та впровадження цілісної інноваційної концепції розвитку закладу освіти на підтримку творчої активності педагогічних колективів, розвиток ключових компетентностей учасників освітнього процесу.

Детальніше про конкурс на сайті Департаменту освіти і науки – https://bit.ly/3eLGzWx.

Джерело