Главная > Все новости > Київ у полоні смогу: що відбувається з повітрям у столиці

Київ у полоні смогу: що відбувається з повітрям у столиці

Київ із другої половини 16 квітня потерпає від сильного смогу. Повітря  у столиці з продуктами горіння.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у Києві у повітрі зафіксовані продукти горіння, фахівці радять не відкривати вікна та не виходити на вулицю. Причина такої ситуації — пожежі у Житомирській області і Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, а також північно-західний вітер.

Мешканці Києва у соцмережах розповідають про жахливе повітря, яке проникає у квартири навіть через зачинені вікна. Ті, хто страждає, на захворювання дихальних шляхів, перебуває у небезпеці, адже індекс забруднення у Києві навіть вищий за Китай. Однак за словами Кличка, радіаційний фон у столиці в межах норми – 0,14 мікрозівертів (0,30 – норма).

Мер розповів, що містом їздять спецавтомобілі «Київавтодору», які миють вулиці. Кличко повідомив, що у п’ятницю він поїхав у Зону відчуження. За словами очільника столиці, пожежі, що вчора знов виникли в Чорнобильській зоні, вже повністю загасили, лише на  ділянках тлінь продовжують працювати пожежно-рятувальні бригади. Радіаційний фон  нижчий за допустиму норму і становить 0.12 мікрозівертів. 

Джерело: https://aspi.com.ua/