Главная > Все новости > Київрада подовжила строк дії паспортів прив’язки тимчасових споруд на три роки

Київрада подовжила строк дії паспортів прив’язки тимчасових споруд на три роки

Про це повідомив депутат Київради Георгій Зантарая: “Вчора, депутатами Київської міської ради за мого подання, було прийнято важливе рішення щодо підтримки підприємців столиці.

Мова іде про подовження строку дії паспортів прив’язки тимчасових споруд на три роки.

Рішення важливе тим, що нині наша держава перебуває у стані війни, а підприємці є важливим елементом підтримки армії, економіки та забезпечення киян робочими місцями і продуктами харчування. Саме підприємці у період блекауту підтримують населення можливістю зарядити гаджети, купити товари першої необхідності, зігрітися, тощо.

Я переконаний, що військовий стан – це не час масованих демонтажів у Києві без можливості перенесення МАФу. Тому, всім у кого знищили бізнес, влада має відновити незаконно скасовані документи і тим самим, надати можливість людям вижити у цей непростий час. Саме це і передбачає мій проект.

Дякую всім депутатам, що підтримали підприємців голосуванням, а підприємцям Києва за підтримку економіки держави. Окрема подяка Віталій Кличко чітку позицію підтримки при голосуванні🇺🇦Слуга Народу – Команда Зеленського у Києві”