Главная > Все новости > Компанія «НЕСТ» отримала нагороду за проект — бізнес-центр Hillfort Business Mansion в номінації «Найкращий проект реновації історичного середовища».

Компанія «НЕСТ» отримала нагороду за проект — бізнес-центр Hillfort Business Mansion в номінації «Найкращий проект реновації історичного середовища».

11 грудня 2019 року відбулася церемонія нагородження переможців VІI Всеукраїнської будівельної премії IBUILD-2019. Цьогоріч представники будівельної галузі, будівельні і девелоперські компанії, а також кращі об’єкти обиралися у трьох категоріях: Кращий серед рівних, Вимір успіху, Відкриття року – це більше 300 номінантів і біля 50 переможців.

Олексій Полетуха

Ця премія націлена на розвиток будівельної галузі України. Всі переможці Ibuild-2019 досягли найвищого результату діяльності у своїй роботі за минулий рік.

«Сьогодні вже сьома Всеукраїнська будівельна премія IBUILD-2019. За цей час Конфедерація Будівельників України встигла стати хабом для акумуляції ідей та реалізації справ для понад 700 компаній-учасників. Саме будівництво – один із ключових драйверів нашої країни. Недарма, за останні два роки Україна піднялась у рейтингу Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво» з 140-го місця на 30-те – це вагомий аргумент. Давайте продовжувати будувати Україну разом», — привітав усіх гостей заходу Президент КБУ Лев Парцхаладзе.

Кожного року підтверджується інноваційність підходів вітчизняного будівництва, спрямованість на створення комфортного та безбар’єрного простору для людей, підвищення якості матеріалів.

«Ми можемо пишатися якістю проектів переможців. Адже бачимо не просто використання новітніх технологій і підходів, ми бачимо, як створюється простір для життя, для щастя», — зазначив голова Ради директорів КБУ Олександр Ротов.

На фото: Олексій Полетуха 

У рамках заходу було відзначено кращих представників будівельної галузі України.

Компанія «НЕСТ» отримала цінну нагороду за свій ексклюзивний проект — бізнес-центр Hillfort Business Mansion, який переміг у категорії «Відкриття року» в номінації «Найкращий проект реновації історичного середовища».

VІI Всеукраїнська будівельна Премія IBUILD обирає кращих серед будівельної галузі за трьома категоріям:— Кращий серед рівних (Персональна Премія);— Вимір успіху (Корпоративна Премія);— Відкриття року (Премія блискавичних досягнень).Ознайомитись зі списком номінантів можна на сайті: http://ibuild.uaЦеремонія нагородження відбудеться 11 грудня 2019.

Опубліковано Конфедерація будівельників України Четвер, 7 листопада 2019 р.

2 thoughts on “Компанія «НЕСТ» отримала нагороду за проект — бізнес-центр Hillfort Business Mansion в номінації «Найкращий проект реновації історичного середовища».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *