Главная > Все новости > Анонсы > Лук’янівка: будуть ремонтувати й підсилювати конструкції тунелю метро

Лук’янівка: будуть ремонтувати й підсилювати конструкції тунелю метро

Кияни, що користуються Сирецько-Печерською лінією метро,  мабуть помітили, що на перегоні від Лук’янівки в сторону центру міста поїзди спочатку пришвидшують рух, а потім скидають швидкість. Щоб такого не доводилося робити, спеціалісти зроблять капітальний ремонт перегонних тунелів без закриття руху поїздів. Нагадаємо, що ремонтні роботи у тунелях й станціях метро — процес безперервний й найчастіше пов’язаний з переобводненими столичними грунтами.

«Київметробуд», зі свого боку,  повідомив,  що розпочав капітальний ремонт та посилення основних конструкцій (оправи) перегінних тунелів на 1-й головній колії перегону між станціями «Золоті ворота» та «Лук’янівська» на Сирецько-Печерській лінії Київського метрополітену».

Ці станції знаходяться у надзвичайно водонасичених грунтах, які поступово вимивають основу конструкцій тунелів та станцій в умовах динамічних навантажень від рухомого складу та впливу оточуючого середовища.

Робити, які будуть виконані, підвищать безпеку руху поїздів і безпеку перевезення пасажирів, допоможуть зняти обмеження швидкості на ділянках з просіданням. В результаті це також зменшить інтервал руху поїздів.