Главная > Все новости > Анонсы > Мешканці однієї з областей України можуть отримати 6600 грн від французького фонду: умови нарахування допомоги

Мешканці однієї з областей України можуть отримати 6600 грн від французького фонду: умови нарахування допомоги

Переселенці в Україні можуть отримати ще один вид допомоги. Йдеться про внутрішньо переміщених осіб, які переїхали з інших областей до Одеси. Французька благодійна організація Solidarites International спільно з благодійним фондом “Пліч-о-Пліч” виплачує ВПО по 6600 грн.

Головною умовою отримання допомоги є переїзд до Одеси за останні 30 днів, щоб на момент реєстрації дата видачі довідки ВПО не перевищувала 30 календарних днів.

Для реєстрації внутрішньопереміщеним особам потрібно надати:

  • паспорт;
  • індивідуальний податковий номер (РНОКВП);
  • довідку ВПО;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • довідку, що підтверджує інвалідність особи (за наявності).

Повну інформацію про реєстрацію та отримання допомоги громадяни можуть отримати на Facebook-сторінці фонду “Пліч-о-Пліч” або в Telegram-каналі організації.

Зареєструватись на отримання виплат 6600 грн можна за телефоном: 067-127-00-09

Також благодійний фонд “Пліч-о-Пліч” в Одесі допомагає українцям евакуюватися з інших областей України, зокрема з Херсонщини. У розміщенні в Одесі допомагають насамперед сім’ям з дітьми та людям похилого віку. Деяким громадянам фонд допомагає навіть виїхати за кордон. Відомо про евакуацію ВПО до Чехії.

За всією детальною інформацією щодо переїзду можна звертатися за телефоном 050-701-48-73.

Раніше повідомлялося, що уряд планує скасувати виплату допомоги ВПО для багатьох переселенців.

Источник