Главная > Все новости > Анонсы > Місцями Грушевського в Києві проведуть екскурсію

Місцями Грушевського в Києві проведуть екскурсію

У суботу охочим пропонують пройтися Володимирською вулицею, яка пов’язана з життям і діяльністю українського історика, громадського та політичного діяча,  Голови Центральної Ради Української Народної РеспублікиМихайла Грушевського. 

Чи хотіли б ви поринути в Київ вікової давнини − Київ Михайла Грушевського? Музейні зали нам замінять київські вулиці та майдани, а замість експонатів у вітринах будуть справжні будинки, пам’ятники, меморіальні дошки.

Відвідувачі побачать Київ Михайла Грушевського: адреси, за якими він мешкав, і Університет Святого Володимира, де він тоді навчався, Міський театр, де насолоджувався музикою, Академію Наук, де працював… Пройдуться слідами багатотисячних маніфестацій від Української Центральної Ради до Софійської площі, згадаємо бурхливі роки Української революції 1917 – 1921 рр., які, за словами Михайла Грушевського, «випадають народові раз на всю його історію, або й зовсім не випадають». Майже весь наш маршрут проляже Володимирською вулицею, з якою пов’язані його найвищі злети й поразки…

Маршрут пішохідної екскурсії проляже від будинку Грушевських на вул. Паньківській, 9 до Софійської площі. Його довжина − близько 3 км., тривалість − близько 2 годин.

Коли: 13 липня о 13.00
Де: від будинку Грушевських на вул. Паньківській, 9
Вартість квитка: 100 грн.
Телефон для довідок: (044) 288 28 07.

Реєстрація на подію за посиланням

Джерело