Главная > Все новости > Анонсы > М’ятна сукня-міді від українського дизайнера: образ Олени Зеленської на коронації Чарльза ІІІ

М’ятна сукня-міді від українського дизайнера: образ Олени Зеленської на коронації Чарльза ІІІ

Перша леді України Олена Зеленська 6 травня побувала на церемонію коронації Чарльза ІІІ та його дружини Камілли у Вестмінстерському абатстві. Для такого знакового заходу Зеленська обрала монохромне вбрання м’ятно-блакитного відтінку, в якому вона виглядала максимально елегантно.

“Для нас із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем честь – перебувати сьогодні на коронації Їх Величностей Короля Чарльза III та Королеви Камілли тут, у Вестмінстерському абатстві, щоб від імені всієї України побажати успішного правління та процвітання країні. У наших народів є спільні цінності: життя, свобода, демократія. Нехай саме вони стануть ознакою доби Ваших Величностей і для Сполученого Королівства, і для нас”, – написала Зеленська у Instagram.

Образ Олени Зеленської на коронації складався із сукні-міді та довгого пальто з поясом та розрізами на рукавах. Обидві речі підібрані в одній кольоровій гамі – м’ятно-блакитній. Дизайнером сукні є українка Катя Сільченко (засновниця бренду The Coat). Доповнюють елегантний образ прикраси з перлами на шиї та грудях, а також білі човники з гострим носком.

Перша леді України зробила хвилясте укладання з бічним проділом та ніжний макіяж.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль одягнув на коронацію чорний костюм та білу сорочку, а також краватку в тон костюму.

Раніше повідомлялося, що за день до коронації Олена Зеленська зустрілася з Кейт Міддлтон та Джілл Байден у Кенсінгтонському палаці.

Источник