Главная > Все новости > Анонсы > На Володимирській гірці відновлять два старовинних фонтани до літа

На Володимирській гірці відновлять два старовинних фонтани до літа

У парку Володимирськи гірка до літа збудують два фонтани. Про це в інтерв’ю «Вечірньому Києву» розповів заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Перший великий фонтан буде на верхньому плато парку, неподалеку від дитячого майданчика. А другий поряд з пам’ятником Рівноапостольному князю Володимиру, на середній терасі, — говорить Олександр Спасибко. – У 1898 – 1903 роках у Києві побудували 7 однакових чавунних фонтанів. Деякі з них збереглися: біля Золотих воріт, у Маріїнському парку, а ще фонтани розташовувалися на Європейській площі, у парку Хрещатий, біля театру ім. Франка, на площі Льва Толстого, на Володимирській гірці. Нині ми відновимо два фонтани, а згодом – всі інші, щоб їх знову було 7. Вони будуть подібні до Золотоворітського фонтану.

Третю чергу реконструкції парку Володимирська гірка ми намагатимемось встигнути зробити до Дня Києва. Але до 1 липня точно. Адже вже буде готовий наш пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз, — повідомляє Олександр Спасибко.- Ми хочемо аби туристичний простір від Львівської площі через Пейзажну алею, Володимирську гірку, новий міст у парки на схилах Дніпра вже повноцінно функціонував влітку. Тут також вже підключено променаду новими сходами від Гончарів-Кожумяків й Андріївського узвозу до Володимирської гірки. Реконструкцію Пейзажної алеї завершимо до 1 вересня, але роботи вестимуться акуратно , гуляти або пройти можна буде. Тут ми «почистимо» схили, зробимо нові лавки для сидіння на схилах й нижніх терасах. Буде встановлено три нові альтанки.