Главная > Все новости > Анонсы > На заході України подорожчала оренда квартир: названо ціни на житло у великих містах

На заході України подорожчала оренда квартир: названо ціни на житло у великих містах

На заході України під час повномасштабної війни значно подорожчала оренда квартир. Названо ціни на житло у великих містах: Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку та Ужгороді.

Українці обмежені у відпочинку в умовах воєнного стану. Мало хто може дозволити собі закордонну подорож, тому більшість громадян віддає перевагу західному регіону країни. Оренда житла у населених пунктах різко зросла порівняно з аналогічним періодом минулих років.

Львів

Туристичний центр і до 24 лютого 2022 року був одним із найдорожчих міст України. Вторгнення рашистів призвело до масової міграції переселенців, багато з яких обрали для проживання західну столицю нашої держави.

Середні ціни на оренду житла у Львові перевищили київські. Зняти однокімнатне житло можна за 10-12 тис. грн, двокімнатне – за 14-14 тис. грн, а трикімнатне – за 18-20 тис. грн.

Ужгород

Ужгород також користується популярністю серед українців. Станом на початок травня зняти однокімнатну квартиру в обласному центрі Закарпаття коштує 12-14 тис. грн. Двокімнатна обійдеться у 13,5-22 тис. грн.

Ціни на оренду житла в Ужгороді за останні кілька місяців зросли в кілька разів. Цьому сприяв наплив ВПО із регіонів активних бойових дій.

Івано-Франківськ

За квартиру в Івано-Франківську потрібно сплатити від 9 до 13 тис. грн на місяць.

Луцьк

Житло у Луцьку коштуватиме 11-13,5 тис. грн на місяць.

За прогнозом аналітиків ринку нерухомості, оренда квартир у Києві до кінця весни зросте на 10%. Аналогічно подорожчає житло у всьому регіоні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про продаж дешевого двоповерхового будинку на заході України – всього за 7,7 тисячі доларів.

Источник