Главная > Все новости > Анонсы > Названо джинси, які варто носити навесні та влітку 2023 – зроблять образ дорожчим

Названо джинси, які варто носити навесні та влітку 2023 – зроблять образ дорожчим

Сині та чорні джинси, напевно, є в гардеробі кожної дівчини. Вони вважаються універсальними, які легко можна комбінувати з іншими кольорами. Але багато хто забуває про ще один колір, який підходить під все.

Як стильно носити білі джинси?

Білі джинси перебувають у топі вже кілька років, але дівчата ігнорують його, побоюючись, що білий колір візуально збільшує. Це так, якщо неправильно підібрати модель і одягнути джеггінси в цьому кольорі. Прямі та широкі білі джинси, навпаки, не тільки візуально подовжать ноги і зроблять фігуру тоншою, а й зроблять весь образ дорожчим.

Найкраще білі штани виглядають у компанії із чорним взуттям. Додавши до образу пару чорних акцентів, як пояс чи сумочка, вийде дуже гармонійний образ.

Носити білі джинси можна абсолютно з усім. Зі взуття можна вибрати кросівки, мюлі, слінгбеки, сандалії, кеди. Наверх обмежитися звичайною майкою, футболкою, або елегантною блузою, кардиганом.

Враховуючи, що білий – універсальний, то поєднувати його можна абсолютно з будь-якими відтінками. У 2023 році в тренді поєднання білого та чорного, коричневого, червоного, графітового, а також різних відтінків білого та бежевого.

Нагадаємо, стилісти назвали три моделі джинсів, які візуально подовжують ноги.

Источник