Главная > Все новости > Анонсы > Названо ідеальну стрижку для жінок старше 40 років, яка приховає зморшки на обличчі

Названо ідеальну стрижку для жінок старше 40 років, яка приховає зморшки на обличчі

Якщо вам за 40 і ви шукаєте ідеальну стрижку під свій вік, тоді зверніть увагу на стрижку “моб”. Перевага цієї зачіски в тому, що вона приховує зморшки на обличчі, а ще не вимагає укладання. Не секрет, що волосся з віком стає більш сухим і ламким, тому зайвий раз піддавати його термічному впливу не хочеться.

Стрижка моб – це щось між бобом середньої довжини та класичним каре. Зачіска може закінчуватися на середині шиї або трохи нижче, тобто має кілька шарів. Перукар-стиліст підбирає формат стрижки індивідуально під її власницю: зачіска може бути асиметричною, з чубчиком і без, тощо.

Кому підходить стрижка “моб”

Моб омолоджує будь-яку зовнішність. Вона може зробити непомітними зморшки на обличчі, особливо якщо додати чубчик. Особливо гарно зачіска виглядає на тонкому волоссі, додаючи йому об’єму.

Ця стрижка також пасує власницям хвилястого волосся. Сушити моб можна природним шляхом, а також за допомогою дифузора. Тоді кучері будуть ще більш структурними та об’ємними.

На прямому волоссі моб також виглядає красиво і стильно. Головний секрет стрижки моб – легка філіровка кінчиків пасм. Завдяки цьому прийому волосся виглядає природнім і починає трохи завиватися.

Раніше повідомлялося, як виглядає стрижка слоб – наймодніша зачіска для короткого волосся на весну 2023 року.

Источник