Главная > Все новости > «НЕСТ» створює deluxe-нерухомість з унікальною історією. Садиба Міхельсона

«НЕСТ» створює deluxe-нерухомість з унікальною історією. Садиба Міхельсона

У найближчі роки в самому серці столиці України з’явиться близько 20 000 м2 елітної житлової нерухомості в історичній частині міста. Нові унікальні житлові апартаменти будуть створені компанією «НЕСТ» після завершення амбіційного проекту з реставрації «Садиби Міхельсона» по вул. Пушкінській. Маєток, який більше ста років тому звів відомий підприємець і девелопер того часу, буде відновлено і перетворено в житлову нерухомість deluxe-класу.

Компанія «НЕСТ», маючи в своєму портфелі безліч знакових проектів, зокрема відтворений за фотографіями і архівними кресленнями бізнес-центр «Ренесанс» по вул. Воровського, хоче подарувати киянам і гостям столиці можливість милуватися «Садибою Міхельсона» в тому вигляді, в якому вона і була задумана легендарним архітектором Віктором Сичуговим в далекому 1884 році. З огляду на те, що будинок побудований за всіма канонами неоренесансу, настільки популярного серед столичних архітекторів того часу, місто отримає дійсно естетично привабливий об’єкт. А за автентичним фасадом компанія має намір створити для потенційних інвесторів ультрасучасне житло deluxe-класу: з відповідною внутрішньою інфраструктурою, комунікаційними рішеннями, технологіями формату «розумний будинок», власної сервісною службою та парковою зоною у внутрішньому дворі. Також вперше для столичного ринку нерухомості категорії «deluxe» всі квартири до продажу будуть пропонуватися вже з ремонтом, який буде виконаний провідними європейськими дизайн-бюро.

«Садиба Міхельсона» по вул. Пушкінській, 35-37 відповідає ключовим запитам покупців, які зацікавлені придбати не просто метри квадратні, а унікальні апартаменти, просочені духом історії великого міста. Навіть для свого часу садиба була особливою. Не дарма сам Фрідріх Міхельсон, який ініціював створення багатьох будинків в центральній частині Києва, для своєї власної сім’ї вибрав саме цей особняк, — підкреслює переваги проекту Ілля Величко, комерційний директор компанії «НЕСТ».

Виключне розташування в самому центрі Києва, столітню історію будівлі і високий комфорт в поєднанні з технологічністю зроблять цей проект видатним серед всієї житлової нерухомості України. По суті, мова йде про будинок, який аристократи позаминулого століття дарують аристократам століття нинішнього». У компанії впевнені в успіху проекту. Оскільки по-справжньому концептуальних проривів в житлової нерухомості не так вже й багато, в тому числі і в люкс сегменті. З цієї точки зору «Садиба Міхельсона» унікально вирізняється з-поміж інших пропозицій і стане знаковим проектом для всієї галузі. В даний час силами компанії «НЕСТ» на об’єкті ведуться підготовчі роботи. Причому кожен з кроків, завдяки методиці прозорого офісу, узгоджується з жителями кварталу між вулицями Пушкінська, Льва Толстого, Велика Васильківська і Тараса Шевченка. Активна стадія реставрації почнеться вже в наступному році, а здача проекту в експлуатацію запланована на 2022-2023 роки.