Главная > Все новости > Анонсы > Ніч в арт-центрі: киянам підготували насичену мистецьку програму

Ніч в арт-центрі: киянам підготували насичену мистецьку програму

У п’ятницю, 5 липня, PinchukArtCentre запрошує на щорічну спеціальну подію — «Ніч у PinchukArtCentre». Цього року вона проходить під час роботи виставки «Заборонене зображення», що присвячена Борису Михайлову та Харківський Школі Фотографії. Це унікальна можливість відвідати арт-центр вночі, встановити власний зв’язок з мистецтвом та розкрити для себе роботи художників. 

На відвідувачів чекає музичний, театральний та літературний перформанси, а також квест експозицією та Instagram-конкурс.  

Розклад:

19:00 — Лекція директора Центру Помпіду Бернара Блістена
, 6 поверх
Відкриває «Ніч у PinchukArtCentre» лекція директора паризького музею сучасного мистецтва «Центр Помпіду» Бернара Блістена, який розповість про історію та колекцію цього одного з найбільш відомих у світі музею сучасного мистецтва. Потрібна реєстрація

20:00, 20:30 и в 21:00 — Екскурсії новими виставками з гідом.
Старт біля рецепції на 2му поверсі.

21:00-24:00
Вистава «Вісім історій про Юру Зойфера»
, 3-4-5 поверхи
Харківський театр «Арабески» та режисерка Світлана Олешко, які в своїй творчості досліджують «харківську ідентичність», представлять у PinchukArtCentre фрагменти спектаклю «Вісім історій про Юру Зойфера» за твором Сергія Жадана (Юра Зойфер — німецькомовний драматург, який народився у Харкові, виріс у Відні та загинув у Бухенвальді у віці 26 років), герої якого — колоритні  маргінали. 

Музична програма, 4 поверх
Рок-музиканти Місько Барбара та Юрко Єфремов гратимуть в експозиції дуже «харківський» репертуар: пісні на слова Семенка, Тичини, Сосюри та Жадана.

Воркшоп з безпечного сексу у MasturBar, 2 поверх
Експерт dialog hub, Валентин Бобруйко, продемонструє всім охочим як правильно користуватись презервативами та на що вони здатні. Не соромтесь — пірнайте у м’які подушки бару, щоб відпочити та перевірити свої знання та навички. 

Коли: 5 липня заходи відбуватимуться на всіх поверхах арт-центру з 19:00 до 24:00.
Де: PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2
Вхід вільний. 

Джерело