Главная > Все новости > Анонсы > Нижче 38 гривень: стало відомо, на скільки опустився курс долара в Україні за вихідні

Нижче 38 гривень: стало відомо, на скільки опустився курс долара в Україні за вихідні

Курс долара у банках та обмінниках за вихідні знизився більш ніж на 20 копійок. Так, 8 травня готівковий долар у банках України можна продати в середньому по 37,40 грн/долар, а купити – по 37,80 грн/долар.

Американську валюту в обмінниках у середньому на сьогоднішній день продають за 37,76 гривні, а купують за 37,26 грн.

Якщо порівнювати курс долара по банкам, то найдешевше долар купує ПриватБанк – по 37,02 грн, а продає – по 37,52 грн. Також дешевий курс купівлі в Універсал Банку – 37 грн/долар та Ощадбанку – 37,20 грн/долар.

Курс продажу долара найвигідніший 8 травня в ПриватБанку – 37,52 грн/долар та Райффайзен Банку – 37,65 грн/долар.

За словами експертів, долар у травні залишиться у діапазоні 37-38 гривень за долар. Радикальних перепадів курсу не планується, але все залежатиме від ситуації на фронті.

Президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко запевняє, що ситуація з валютою радикально у травні не змінюватиметься. Стосовно євро долар зараз девальвує, і ця тенденція продовжуватиметься.

“Можу сказати, що євро дорожчатиме і в травні, але не так швидко, як на початку року. Жваве зростання євро може викликати лише якусь значну подію на рівні Європи та США. Поки що такої не намічається, тому особливих змін я не бачу “, – заявив Охріменко.

Раніше повідомлялося, які фактори найбільше вплинуть на вартість американської валюти у травні.

Источник