Главная > Все новости > Анонсы > Округлилася і налилася: дружину Олександра Усика запідозрили у четвертій вагітності

Округлилася і налилася: дружину Олександра Усика запідозрили у четвертій вагітності

Нові фото дружини Олександра Усика змусили громадськість підозрювати, що незабаром український боксер знову стане батьком. Тим більше, що спортсмен неодноразово казав, що хоче ще дітей.

Олександр Усик та його дружина Катерина виховують трьох спадкоємців – 13-річну доньку Єлизавету, 10-річного сина Кирила та 8-річного сина Михайла. Але цілком можливо, що незабаром у їхній сім’ї стане на одного малюка більше.

Останнім часом дружина боксера стала публікувати дуже інтригуючі фото, одягаючи вільний одяг без акценту на талії та прикриваючи зону живота за допомогою просторих курток та піджаків.

На останніх фото, які Катерина Усик опублікувала в особистому акаунті в Інстаграм, вона позує в широких бежевих штанах, базовому топі тілесного відтінку, накинувши на плечі об’ємний піджак. Дружина боксера прийняла пози так, щоб не було видно її живота. При цьому сама уродженка Сімферополя помітно налилася і округлилася, хоча раніше була стрункою та худорлявою.

Наприклад, на фото зі святкування 13-річчя доньки 24 лютого 2023 року Катя позувала в чорній облягаючій сукні і можна побачити невеликий округлий живіт.

Сам боксер у минулому неодноразово говорив, що мріє ще про одну дитину.

“Я за те, щоб у кожній сім’ї народжувалося щонайменше 3-4 дитини. Щоб був демографічний приріст у країні. Щоб україночок та українців було більше. Це дуже добре”, – заявив раніше в інтерв’ю Олександр Усик.

Нагадаємо, дружина Усика показала рідкісні фото підрослої доньки з вечірки з нагоди дня народження: “Моїй дівчинці 13“.

 

Источник