Главная > Все новости > Активисты района > Олена Антонова: Ми сформували окремий напрямок, присвячений так званій «м’якій інфраструктурі міста»

Олена Антонова: Ми сформували окремий напрямок, присвячений так званій «м’якій інфраструктурі міста»

В рамках програми політичної партії «Перемога Пальчевського» ми сформували окремий напрямок, присвячений так званій «м’якій інфраструктурі міста», під якою маються на увазі люди, креативний клас, міське історичне середовище.

Саме на «м’якій інфраструктурі» сучасні мегаполіси заробляють мільярди доларів.

3 thoughts on “Олена Антонова: Ми сформували окремий напрямок, присвячений так званій «м’якій інфраструктурі міста»

  1. «Характерно, що на незаконність методів придушення «експлуататорів» вказували самі керівники ЧК. Це відбив, зокрема, наказ № 2 по ЦУПЧРЕЗКОМу від 15 січня 1921 р., підписаний В. Манцевим. Тут зазначалося: «За останній час спостерігається, що деякими надзвичайними комісіями і особливими відділами у боротьбі з контрреволюційними та іншими організаціями застосовуються так званий метод входження чи введення в акт організацій своїх агентів з метою висвітлення й встановлення дій як окремих осіб, так і всієї організації. І здавалося б, що при застосуванні цього методу роль агента повинна була б обмежуватись розвідувальною роботою, але часто агенти з ролі пасивної, спостережної, що кладе край злочинам, переходять до активних дій, займаючись створенням організацій, згуртуванням окремих осіб організації і часом підштовхуючи пасивний антирадянський елемент і обивателя до активної роботи. А старші товариші, відповідальні керівники, дивляться на такого роду роботу крізь пальці і заохочують, вводячи цю тактику у принцип».

  2. 5 грудня 2019 р. кафедра спеціальних історичних дисциплін та правознавства історичного факультету спільно з Центром дослідження прав людини та юридичною клінікою Правосвіт Житомирського державного університету імені Івана Франка провели VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції , присвячену річниці прийняття Загальної декларації прав людини. У конференції взяли участь представники як правничої професії (Житомирського окружного адміністративного суду, Житомирського апеляційного суду, Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головного територіального управління юстиції в Житомирській області, Державної установи Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських ), так і викладачі та студенти закладів вищої освіти Китаю, України (Києва, Кам янець-Подільського, Житомира, Хмельницького, Львова, Сум) тощо.

  3. «Характерно, що на незаконність методів придушення «експлуататорів» вказували самі керівники ЧК. Це відбив, зокрема, наказ № 2 по ЦУПЧРЕЗКОМу від 15 січня 1921 р., підписаний В. Манцевим. Тут зазначалося: «За останній час спостерігається, що деякими надзвичайними комісіями і особливими відділами у боротьбі з контрреволюційними та іншими організаціями застосовуються так званий метод входження чи введення в акт організацій своїх агентів з метою висвітлення й встановлення дій як окремих осіб, так і всієї організації. І здавалося б, що при застосуванні цього методу роль агента повинна була б обмежуватись розвідувальною роботою, але часто агенти з ролі пасивної, спостережної, що кладе край злочинам, переходять до активних дій, займаючись створенням організацій, згуртуванням окремих осіб організації і часом підштовхуючи пасивний антирадянський елемент і обивателя до активної роботи. А старші товариші, відповідальні керівники, дивляться на такого роду роботу крізь пальці і заохочують, вводячи цю тактику у принцип».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *