Главная > Все новости > Анонсы > Орхідея перестане цвісти: названі дві часті помилки у догляді за домашньою рослиною

Орхідея перестане цвісти: названі дві часті помилки у догляді за домашньою рослиною

Орхідея – красива, але дуже примхлива домашня рослина. У цьому впевнені всі, хто не знають, як правильно за нею доглядати. Багато хто часто допускає дві помилки – їх просто уникнути.

У світі безліч господинь, які просто обожнюють орхідеї. Найпоширенішим в Україні вважається фаленопсис. Визнання йому забезпечили яскраві фарби та тривалий період цвітіння. Садівники вказали любителям цих рослин на недоліки у догляді.

Підживлення

Орхідею треба годувати до того моменту, коли вона зацвіте. Після цього вже не потрібно вносити добрива, бо рослина може скинути квіти. Виявляється, фаленопсис сприймає таку допомогу як додатковий стрес і реагує відповідно.

Садівники порадили удобрювати орхідеї, коли росте листя та коріння, при появі квітконосів, а також після перецвіту. Це дасть рослині сили для подальшого зростання та розвитку. Коли з’являться бутони – не потрібно додавати у воду добриво або обприскувати листя розчином з живильними речовинами.

Провітрювання

Зараз на вулиці помітно потепліло – у середині квітня сміливо можна відчиняти вікна та провітрювати приміщення. Рослинам подобається свіже повітря. Однак у холодну пору року при провітрюванні кімнат потрібно забирати орхідеї від вікон.

Приплив морозного чи дуже холодного повітря негативно відбивається на стані квітки. Вона може впасти в сплячку або зовсім загинути – якщо “шокова” ситуація неодноразово повторюватиметься.

@_svit_orkhidey Що потрібно для орхідей, щоб вони гарно цвіли? Інстаграм _svit_orkhidey #світорхідей #орхідеї #орхідеяукраїна #домашніорхідеї #орхідеїдогляд #квіти #рослини #рослиниукраїна ♬ оригінальний звук – Світ орхідей

Нагадаємо, як розбудити орхідею, яка “не хоче” розквітати.

Також повідомлялося про три причини викинути орхідеї із будинку – є думка, що ці домашні рослини містять у собі небезпеку.

Источник