Главная > Все новости > Анонсы > Особисто познайомитися з Риммою Зюбіною: дві зустрічі у столиці

Особисто познайомитися з Риммою Зюбіною: дві зустрічі у столиці

Цього тижня у шанувальників таланту Римми Зюбіної є чудова нагода особисто зустрітися з улюбленою акторкою, дізнатися більше про її життя, творчість та поставити будь-які запитання. У місті відбудеться дві цікаві події за її участі. 

Відверто і натхненно від Римми Зюбіної!

Не пропустіть менторську зустріч із неймовірною актрисою театру і кіно, телеведучою та громадською активісткою.
Римма Зюбіна визнана найкращою акторкою останніх років рейтингу «Знято в Україні». Зіграла понад 50 ролей у театрі та 90 ролей у кіно та телефільмах. Міжнародне визнання отримала після фільму «Гніздо Горлиці», де акторка зіграла головну роль. Сам фільм отримав нагороди в Індії, Німеччині, Польщі, Болгарії та Україні. А Римма Зюбіна відзначена нагородою Української Кіноакадемії «Золота Дзиґа» за «Найкраще виконання головної жіночої ролі» Дарини у фільмі «Гніздо Горлиці».

Коли: 24 липня о 19:00.
Де: Діалог Хаб, вул. Володимирська, 43.
Вхід вільний, реєстрація.

Прем’єра документального фільму «Римма Зюбіна. Backstage»

Кіно-дебют випускника інституту кіно, режисера Вадима Дмитриченка. Це реальна історія, що змінить ваше уявлення про світ акторів. Ви першими дізнаєтеся про те, що приховують від глядачів за кулісами. Які у акторів забобони, і як потрапити у велике кіно?
Не пропустіть можливість поспілкуватися з творчою групою, а також головною героїнею фільму – українською акторкою театру і кіно, телеведучою Риммою Зюбіною.

Коли: 25 липня о 19:30.
Де: кінотеатр «Ліра», вул. Вел. Житомирська, 40.
Вартість квитка: 50 грн.

Джерело