Главная > Все новости > Парк Шевченка з висоти пташиного польоту і кіт: київські поліцейські показали фотографії

Парк Шевченка з висоти пташиного польоту і кіт: київські поліцейські показали фотографії

Патрульні поліцейські опублікували неймовірне фото із парку імені Тараса Шевченка. На ньому зафіксовано початок ходи присвяченій Дню захисника України.

Загалом, як повідомив начальник поліції Києва, усі акції, що відбувалися вчора у Києві, пройшли видовищно і без порушень.

 —До управлінь поліції нікого не доставляли і жодних заборонених речей не вилучали. Службу у центрі Києва несли півтори тисячі правоохоронців. Загалом у першій ході вдало участь близько 6000 осіб, а в другій акції, що тривала на Майдані Незалежності і завершилася під Офісом Президента, було до 12000 учасників, — зазначив Андрій Крищенко.

Самі ж патрульні поліцейські нагадали, що ще за козацьких часів 14 жовтня, свято Покрови Пресвятої Богородиці, було головним днем, у який шанували воїнів. Із цієї нагоди влаштували неймовірну фотосесію – у якій зустрілися минуле і теперішнє.

Сьогодні козаки перевтілилися у сучасних мужніх українських захисників й захисниць, які живуть серед нас та самовіддано служать українському народові.

Вони такі ж хоробрі, сильні духом, а любов до Батьківщини переповнює їхні серця. Вони так само цілодобово стоять на варті правопорядку, боронять українську землю від ворога й оберігають її кордони, — зазначають у патрульній поліції.

-Наші відважні воїни! Ви — надійна опора нашої держави! Дякуємо вам за те, що ви непохитно стоїте на захисті свободи й незалежності України, — написали поліцейські.

І яка ж фотосесія без кота…

Джерело