Главная > Все новости > Анонсы > Після чуток про повернення до Києва: в Мережі показали фото Олега Винника

Після чуток про повернення до Києва: в Мережі показали фото Олега Винника

Після появи у Мережі відео, на якому Олега Винника засікли у Києві, в інтернеті з’явилися нові фото.

Своїм зникненням український співак викликав справжній ажіотаж. На нього полюють як на найціннішу і рідкісну тварину, бажаючи дізнатися, чому він мовчить про війну і не з’являється на публіці.

Днями в інтернеті з’явилося відео, на якому, як стверджує автор, зображено Олега Винника. У кадрі і справді можна побачити чоловіка зі світлим волоссям, одягненого в стилі співака, але точно розглянути його обличчя неможливо. При цьому блогер Ростислав Калацинський стверджує, що у ролику знято саме виконавця.

Незабаром після цього в одному з фан-акаунтів було опубліковано фото зірки, на якому його знято на тлі авто, що вирушило на фронт. Наскільки відомо, з початку повномасштабного вторгнення Олег Винник за власний кошт купує, ремонтує та перефарбовує авто, щоб передати українським військовим, а також збирає різну допомогу – їжу, одяг та ліки.

Незважаючи на чутки про повернення співака в Україну, все ж таки джерела повідомляють, що артист серйозно хворий і перебуває в Німеччині. Деякі навіть говорять про те, що музикант має рак.

Нагадаємо, Олег Винник видалив усі публікації у Instagram. Команда співака відповіла на чутки про онкологію.

Источник