Главная > Все новости > Понад 23 млн грн. зекономили у школах району на електроенергії

Понад 23 млн грн. зекономили у школах району на електроенергії

27 лютого 2019 року в  СШ І-ІІІ № 53 з поглибленим вивченням німецької мови відбулась колегія освітян Шевченківського району на тему «Розвиток та оптимізація мережі закладів загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва».

Було обговорено багато актуальних та різнопланових питань:
— запобігання та протидія булінгу: з досвіду роботи педагогічних колективів загальної середньої освіти № 135 та № 175;
— про заходи щодо енергозбереження в закладах освіти нашого району (за 2018 рік галузь освіти Шевченківського району, завдяки системній роботі в цьому напрямку протягом останніх 4 років, зекономила більше 23 млн. бюджетних коштів на енергоносіях), 
— розвиток спортивної інфраструктури;
— про оптимізацію та розвиток мережі закладів загальної середньої освіти у 2019-2023 роках, Нова українська школа,  а також впровадження різноманітних проектів в освітніх закладах району. Таких як «STEM friendly school», «Speaking club», «Синергія. Інтерактивний простір у навчанні» та ін. ). 

— Освіта завжди була і є пріоритетом для нас! Понад 23 млн. грн. економії бюджетних коштів на енергоносіях! Як завжди Управління освіти Шевченківського району тримає високу планку лідерства у розвитку сучасної освіти. Разом створюємо нові умови й можливості для освіти наших дітей, — проінформував Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гаряга Олег Олександрович. 


shev.kyivcity.gov.ua/