Главная > Все новости > Понад три тисячі кубометрів сміття вивезли з парків та вулиць столиці

Понад три тисячі кубометрів сміття вивезли з парків та вулиць столиці

Щороку, у третю неділю березня в Україні відзначають День комунальника. А напередодні цього свята у столиці майже 4 тисячі працівників комунальних служб, КМДА  та райдержадміністрацій, а також небайдужі кияни вийшли прибрати місто після зими. Загалом суботники відбулинся більш як на сотні локацій.

Комунальники згрібали та вивозили сміття, що накопичилось взимку, висадили дерева та кущі. А заразом ще й підтримали світовий флешмоб #trashtag. Завданням учасників є прибрати сміття та зробити фото або колаж «до і після».

— За перші години толоки вже прибрали та вивезли понад три тисячі кубометрів сміття з парків, дворів та вулиць міста. Особливо приємно, що до прибирання долучаються не лише працівники адміністрації, а й небайдужі мешканці міста, за що їм окреме спасибі!– сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Прибирали в парку «Володимирська гірка», Солом’янському ландшафтному парку, парку імені Максима Рильського, парку Перемога, «Совки», Сирецькому та інших. Комунальникам допомагали і чудо-машинки, які сьогодні є у кожному районному підприємстві по утриманню зелених насаджень.

Працівники комунального підприємства «Дарницьке лісо-паркове господарство» провели майстер-клас із висадження дерев для школярів — поділилися, як доглядати за рослинами.

Цікаво, що масштабні прибирання будуть влаштовувати щосуботи до кінця квітня. Тож у кожного буде нагода допомогти зробити рідне місто чистішим.

Нагадаємо, що цього року у столиці планують висадити майже 8 млн квітів та 7 тисяч дерев.


vechirniykiev.com.ua/