Главная > Все новости > Активисты района > Правоосвітній семінар з теми: «Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років: соціальна ініціатива Уряду України»

Правоосвітній семінар з теми: «Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років: соціальна ініціатива Уряду України»

21 травня 2019 року в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбувся правоосвітній семінар з теми: «Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років: соціальна ініціатива Уряду України». Організатором  цього заходу виступив Правобережний київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в особі директора Сергія Михайловича Бреуса.

На семінарі учасники дізналися про те, хто має право на отримання відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років; які документи слід надати органу соціального захисту для отримання відповідної компенсації; про суму компенсації від держави за сплачені кошти муніципальній няні; випадки, за яких припиняється згадана компенсація від держави.

Наприкінці зустрічі лектор запропонував учасникам завдання у вигляді практичних життєвих ситуацій з питань послуги з догляду за дитиною до трьох років, рішення яких потім обговорювались усіма присутніми.   

В цілому такі зустрічі  завжди проходять у форматі  жвавого  обговорення  визначеної  теми та конкретних життєвих випадків,  і мають прекрасну нагоду учасникам  отримати важливу та цікаву  інформацію, з якою можна поділитися зі своїми знайомими та друзями.

Сподіваємось, що такі заняття з практичного права матимуть своє продовження і надалі