Главная > Все новости > Активисты района > Районний Інклюзивний фестиваль «Барви Надій»

Районний Інклюзивний фестиваль «Барви Надій»

Напередодні новорічних свят, 23 грудня 2019 року за адресою: вул. Борщагівська, 14 в приміщенні Київської дитячої школи мистецтв №5 ім. Л.Ревуцького було урочисто проведено районний Інклюзивний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю, дітей з сімей СЖО та категорійних сімей Шевченківського району «Барви Надій», який дає можливість обдарованим дітям і молоді проявити свої здібності та стати невід’ємною частиною культурно-мистецького життя Шевченківського району. Організаторами даного фестивалю стали Громадська організація «Європейський захист прав інвалідів», Шевченківський районний в місті Києві  Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Будинку дитячої творчості Шевченківського району м. Києва та Київської дитячої школи мистецтв №5 імені Л.Ревуцького.

В інклюзивному фестивалі творчості взяли участь 100 учасників та  близько 35 дітей, запрошених гостей фестивалю – колективів Будинку дитячої творчості, які мали змогу продемонструвати вміння співати, грати на музичних інструментах, читати вірші тощо. Всіх приємно вразила чудова виставка творчих робіт, виготовлена вмілими руками конкурсантів.

Наприкінці заходу в урочистій атмосфері відбулося нагородження дипломами та подарунками всіх учасників та гостей фестивалю. Діти та молодь отримали чудові солодкі та яскраві і ароматні подарунки, які люб’язно надали наші партнери.

Радіємо, що до проведення фестивалю, окрім вищезгаданих  організаторів, активно залучалися партнерські організації, а саме: спеціальна школа-інтернат №8 Шевченківського району; Група для надання соціальної послуги денного догляду дітям з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району; Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів; Шевченківська районна філія Київського міського центру зайнятості; депутат Київської міської ради двох скликань – Бродський О.Я.; ПП «Маріам С»; компанія «ORIFLAME»; мережа квіткових магазинів «компанія «Камелія». Керівництво Шевченківського району завжди вітає кожну ініціативу та можливість залучити дітей та молодь до проведення змістовного дозвілля, заохочення їх до творчості задля розвитку та самоствердження.