Главная > Все новости > Шановні виборці Шевченківського району міста Києва!

Шановні виборці Шевченківського району міста Києва!

Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців!

Верховною Радою України призначено позачергові вибори народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року. З метою підготовки  достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Шевченківської  районної в місті Києві державної адміністрації запрошує Вас перевірити свої персональні дані в базі даних Реєстру виборців.

Ви можете перевірити наявність себе у Реєстрі виборців на офіційному сайті ЦВК у розділі “Державний реєстр виборців”. Для цього потрібно  зареєструватись у закладці “Особистий кабінет виборця” і зробити відповідний запит. Протягом доби ви отримаєте відповідь.

Якщо ви набули права голосу, або маєте право голосу, однак виявили  що вас не включено до Державного реєстру виборців, або ваші дані потребують коригування,  звертайтесь особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців  щодо свого включення до Реєстру, або виправлення неточностей в Реєстрі виборців.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни та їх ксерокопії.

Прийом громадян у відділі здійснюється за адресою: м.Київ,   вул. Данила Щербаківського буд. 49, каб. 102, 103, 106  з понеділка по четверг — з 9.00 до 18.00, п’ятниця — з 9.00 до 16.45.

Телефони: 400-15-81; 400-45-22; 400-44-26.

 Шановні виборці!

У зв’язку із призначенням позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року, відділ ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  з 24 травня по 15 липня 2019 року включно приймає для розгляду звернення громадян про тимчасову зміну місця голосування. 

Громадяни України, які мають право голосу та у день виборів не можуть перебувати за зареєстрованим місцем проживання, можуть тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси, тобто змінити виборчу дільницю за місцем їх перебування у день виборів.

Для тимчасової зміни місця голосування виборець повинен особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де виборець планує проголосувати, із заявою про тимчасову зміну місця голосування (отримати бланк заяви та заповнити її можна у відділі ведення). Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, та може бути викладена у такій формі: «за сімейними обставинами», «у зв’язку із відрядженням», «у зв’язку із виробничою необхідністю», «за місцем роботи», «за місцем навчання», «за місцем фактичного проживання», «у зв’язку із відпусткою», «у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням», тощо.

Постановою ЦВК України від 29 травня 2019 року № 910 вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копій документів), які підтверджують необхідність такої зміни, СКАСОВАНО.

При зверненні до відділу ведення Державного реєстру виборців обов’язково мати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України(якщо особа нещодавно набула громадянства України.

Виборці  отримують посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування.

З метою економії часу, витраченого у чергах, пропонуємо  виборцям вже сьогодні звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою : м. Київ, вул. Данила Щербаківського буд. 49, каб.102, 103, 106; тел. (044) 400-15-81; тел/факс 400-44-26, 400-45-22. Часи роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 17.45.