Главная > Все новости > Шановні жителі Шевченківського району! Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та 28-ю річницею незалежності України!

Шановні жителі Шевченківського району! Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та 28-ю річницею незалежності України!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День Незалежності Україниособливо важливий для нас усіх. В цей день ми згадуємо не лише національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави, а й сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України сьогодні.

Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.

Переконаний: настане день, коли над пшеничними полями нашої країни знову буде чисте блакитне небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими державами!

Дорогі друзі! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Зі святом!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації         Олег Гаряга