Главная > Все новости > Анонсы > Ще один боб: стилісти назвали трендову стрижку, що підкреслює вилиці

Ще один боб: стилісти назвали трендову стрижку, що підкреслює вилиці

Кожна стрижка виконує свою функцію. Є стрижки, які візуально омолоджують або старять, а деякі з них акцентують увагу на якихось рисах обличчя з кращої чи гіршої сторони. Якщо ваша мета – підкреслити вилиці, то стилісти радять звернути увагу на стрижку “контурний” боб.

Простими словами “контурний” боб – це звичайне каре довжиною до середини шиї. Стрижка має рівний зріз, без каскаду та чубчика. Важливо, щоб волосся біля обличчя було буквально на 1-1,5 сантиметра довше, ніж на потилиці. Такі жорсткі лінії красиво обрамляють обличчя та підкреслять його рельєф.

Щоб підкреслити вилиці, стилісти рекомендують укладати такий боб певним чином: носити волосся за одним вухом. Для того, щоб стрижка трималася, пасма можна закріпити шпильками або невидимками, а для вечірнього виходу у світ ідеально підійде “мокре” укладання.

“Контурний” боб підходить всім жінкам незалежно від віку або типу волосся. Він однаково добре виглядатиме і на кучерявому, і на прямому волоссі. Щоб акцентувати увагу на структурі волосся і зробити контурний ефект ще помітнішим – спробуйте укладати стрижку з використанням текстуруючого засобу.

Источник