Главная > Все новости > Щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств

Щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств

25 вересня 2019 року у Шевченківській райдержадміністрації, під керівництвом голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олега Гаряги та його першого заступника Андрєєва Віктора Івановича відбулась робоча нарада з керівниками комунальних підприємств, ТОВ,  підрозділів райдержадміністрації, що опікуються житлово-комунальним господарством.

Увага присутніх була приділена розгляду питань порядку денного, а саме: рівень виконання обслуговуючими організаціями робіт з дотримання належного санітарного стану прибудинкових територій, парків скверів, доріг, тротуарів, підготовка до робіт з прибирання та вивезення опалого листя, стан виконання  робіт з відновлення благоустрою територій після аварійних розриттів, стан підготовки систем опалення житлових будинків всіх форм власності до опалювального сезону 2019/2020,підготовка спеціалізованої техніки до роботи в зимовий період.

Ключовим питанням наради було обговорення підготовки обслуговуючими організаціями систем опалення житлових будинків всіх форм власності до опалювального сезону 2019/2020 років. За словами керівника КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району» на сьогоднішній день продовжується підготовка до опалювального періоду жилого фонду 2019/2020 років. РТМ продовжують отримувати акти готовності за формою Е-8.

Важливим питанням, на якому детально зупинилися учасники наради — проблема розриттів в районі, зокрема відновлення асфальтового та зеленого покриття після аварійних розриттів. Перед районом гостро стоїть завдання активізувати роботу з відновлення благоустрою після здійснених ПАТ «Київенерго» ремонтних робіт. Це спільна зона відповідальності, — «Київенерго» та балансоутримувачів території.

Питання забезпечення своєчасного вивезення сміття, прибирання та вивезення опалого листя  на прибудинкових територіях, у парках та скверах перебуває на особливому контролі  всіх керівників підприємств, які здійснюють утримання та обслуговування житлового фонду.

Наприкінці наради Олег Олександрович дав протокольні доручення керівникам структурних підрозділів адміністрації та керівникам обслуговуючих організацій.