Главная > Все новости > «Ширак» — «Лорі»: продовжать літ господарі набирати очки?

«Ширак» — «Лорі»: продовжать літ господарі набирати очки?

«Ширак» ніколи не програвав «Лорі» на своєму полі, але чи продовжиться традиція — огляд редакції ВсеПроСпорт допоможе розібратися. Чи є привід для сенсації?

«Ширак» не кращим чином проводить сезон — команда Вардана Бічахчяна після 17 турів знаходиться лише на четвертому місці в таблиці. В активі клубу є 28 очок і від лідера в особі «Арарату» він відстає на п’ять балів. В останньому турі «Ширак» програв 0: 1 «Арарату», зазнавши таким чином вже четвертої поразки в останніх п’яти матчах.

«Лорі» також веде боротьбу за чемпіонство, але поки програє конкуренцію суперникам. Команда Давида Кампаньи знаходиться в таблиці на третьому місці, поступаючись другому «Алашкерт» два очка, а лідеру «Арарату» — чотири бали. В останньому турі перед паузою «Лорі» розписав нульову нічию з «Араратом», не зумівши перемогти в другому матчі поспіль.

Статистика:

Ні в одному з чотирьох домашніх матчів «Ширак» не програвав «Лорі» — дві перемоги і дві нічиї

У восьми останніх домашніх матчах «Ширак» здобув шість перемог

Ні в одному з чотирьох останніх виїзних матчів «Лорі» не перемагав — дві поразки і дві нічиї

«Ширак» все ще має шанси на чемпіонство, але для того, щоб залишитися в гонці, йому потрібна сьогодні тільки перемога. На своєму полі «Ширак» має значну статистику і втрачає очки дуже рідко, чого не можна сказати про «Лорі», який ні в одній з чотирьох останніх виїзних зустрічей не перемагав. Будинки «Ширак» ніколи не програвав «Лорі» і всі шанси продовжити серію у нього є.