Главная > Все новости > Активисты района > Скільки у Києві оштрафували людей за відсутність маски в метро: поліція назвала цифри

Скільки у Києві оштрафували людей за відсутність маски в метро: поліція назвала цифри

Київська поліція відзвітувала за боротьбу з порушеннями карантинних обмежень в метро. За весь час правоохоронці виписали аж 3 штрафи на 17 тисяч гривень, а коли парламент ввів новий, менший, штраф – робота пішла краще, щоправда, грошей стало менше.

Поліціянти виписали 85 штрафів за відсутність маски або ж неправильне її використання. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Києва.

Зазначається, що поліціянти столичної підземки задокументували 148 порушень пасажирами дотримання карантинних обмежень. Це за весь час дії карантину.

Трьох осіб за відсутність маски притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 17 000 гривень. Решту покарали значно менше – новий штраф становить від 170 до 255 гривень.

Керівництво київської поліції наголошує, що правоохоронці не зловживають штрафуванням.

Поліція у першу чергу проводить превентивні та роз’яснювальні заходи з пасажирами,
– пишуть на сайті Нацполіції.

Протоколи складають на порушників, які категорично не погоджуються з вимогами закону – відмовляються носити масочки. Хоча поліція може люб’язно надати таку річ будь-якому пасажиру, якщо її в нього немає.

Як поліція бореться з коронавірусом у метро: дивіться відео