Главная > Все новости > Сьогодні на Хрещатику стартує рекордний мотопробіг

Сьогодні на Хрещатику стартує рекордний мотопробіг

Команда Київського Міського АвтоМото Клубу на чолі з Сергієм Маликом відправляються у подорож «Україна від краю до краю», щоб встановити новий рекорд та проїхати нашими містами від сходу до заходу. Мотопробіг приурочений до Дня Конституції України.

26 червня об 11:00 на Хрещатику під КМДА усі бажаючі зможуть долучитися до цієї події: побачити легендарний електричний мотоцикл українського виробництва Dnepr Electric, який у 2018 році встановив рекорд швидкості під час 70-го ювілейного Bonneville Speed Week у США, а також поспілкуватись із мандрівникам та зробити пам’ятні фото.

Саме на Dnepr Electric Сергій Малик представляв нашу країну на світовій арені спорту та зараз, під час мотопробігу «Україна від краю до краю», він буде їхати на цьому байку протягом усієї подорожі.

На схід маршрут пройде через Святогірськ, Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, Лисичанськ та Ранню Зорю (Червона Зірка), Луганська область (найсхідніша географічна точка України). Після чого мандрівники проїдуть тим самим маршрутом, але вже у зворотному напрямку на захід, знов відвідавши столицю України (Рання Зоря – Київ).
На захід маршрут пройде через Житомир, Рівне, Львів та фінішує у Соломоново, Закарпатська область (найзахідніша географічна точка України).

Після завершення мотопробігу буде проведено культурно-спортивний захід – подорож «Історичними місцями України». Наші мандрівники відвідають Мукачево, Дрогобич, Дубно, Кременець, Хотин, Кам’янець-Подільський та Хмельницький.

Маршрут «Україна від краю до краю» та «Історичними місцями України» – це понад 2 000 кілометрів за 7 днів. Подорож проходить за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

ЦІКАВІ ФАКТИ

  • Сергій Малик та команда КМАМК встановили 36 національних та світових рекордів. 
  • У 2017 році, на фестивалі Bonneville Speed Week на озері Бонневіль у США, Сергій Малик встановив світовий рекорд швидкості у класі 650 М-РВG на мотоциклі КМЗ Дніпро – 73,041 миль на годину (116,86 км/год).
  • Під час 70-го ювілейного тижня швидкості Bonneville Speed Week у 2018 році Сергій Малик встановив ще один рекорд на спеціально підготовленому електричному мотоциклі Dnepr Electric, досягнувши швидкості 104,78 миль на годину (168 км/год).

Джерело