Главная > Все новости > Анонсы > Стильно та сучасно: як носити українську вишиванку у 2023 році

Стильно та сучасно: як носити українську вишиванку у 2023 році

Українську вишиванку носять не лише на День вишиванки та національні свята, а й у звичайному житті. Стиліст показала, з чим поєднувати вишиту блузу чи сукню та виглядати стильно у 2023 році.

Відразу варто зазначити, що підійдуть не лише сучасні вишиванки, а й старі автентичні, які мають цінність. Носити вишиті сорочки та сукні можна як у особливих випадках, так і в офіс, і на кожен день. Найголовніше у пару вибирати актуальні сучасні речі. А які ми розповімо далі.

Як стильно носити українську вишиванку?

Український стиліст Яна Платонова наочно показала, як круто поєднувати одяг, обравши, до того ж, переважно одяг українських брендів. У її прикладах не лише п’ять різних варіантів “як поєднувати”, а й різних за стилем образів.

Вишиванка з жилетом

Вдало українська сорочка виглядатиме з прямими джинсами та жилетом. Доповнити образ можна як взуттям на плоскому ходу, так і на невеликому підборі – залежно від способу життя, а також сумкою-шоппером. Вбрання краще підбирати в одній кольоровій гамі.

Вишиванка з джинсами та пальто

Прямі джинси, пальто-міді чи максі, лофери, броги чи балетки, невелика сумочка та багатошарове намисто в українському стилі стануть чудовим образом не лише для походу на роботу, а й побачення.

Вишиванка з піджаком та кросівками

За допомогою блузи можна створити простий повсякденний образ, завдяки спортивному взуттю, джинсам і простій сумці на кшталт шоппера або авоськи. Сполучною ланкою стане піджак.

Вишиванка зі спідницею

Прекрасно блуза виглядає у комбінації зі спідницею, причому у різних стилістиках.

Рок зі шкіряною спідницею та шкірянкою.

Романтика з білизняною або джинсовою спідницею, кедами чи ботильйонами.

Вишиванка з брюками та тренчем

Образ смарт-кежуал із трендовими вільними брюками, тренчем, взуттям на плоскому ходу та сумочкою підійде до офісу або жінкам віком за 40.

У будь-якому випадку вишиванку можна носити абсолютно з усім, якщо поєднувати із сучасними актуальними речами.

Нагадаємо, Олена Зеленська у широких штанах зі стрілками та трендових сережках показала, з чим стильно носити українську вишиванку.

Источник