Главная > Все новости > Анонсы > «Стоп-кульок»: 27 червня оголосять переможців конкурсу плакатів щодо негативного впливу пластикових пакетів

«Стоп-кульок»: 27 червня оголосять переможців конкурсу плакатів щодо негативного впливу пластикових пакетів

27 червня о 12:00 в онлайн форматі оголосять переможців Третього Всеукраїнського конкурсу плаката «Я-Україна!», які отримають відповідні дипломи, нагороди та подарунки. Обрана тематика «Стоп-кульок» покликана популяризувати ідею захисту навколишнього середовища від негативного впливу пластикових пакетів.

Пріоритетним завданням  конкурсу цього року став розвиток екологічної культури та активної життєвої позиції серед молодого покоління України.

У конкурсі беруть участь учасники віком від 6 до 19 років. Журі визначить і оголосить список 50 лауреатів на сторінці конкурсу в Facebook. Також будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації та соціальних мережах із коментарями про автора.

Захід проводиться з ініціативи ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Державної бібліотеки для юнацтва України, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Музею Становлення української нації. 

Джерело